عضویت ورود

عضویت ویژه - حاوی وب

عضویت ویژه

همین حالا عضو ویژه شوید و تمامی فایل های آموزشی را دانلود کنید.

 


 

 

فایل های اعضاء ویژه چه چیزهایی هستند؟

فایل های آموزشی هستند که بصورت مقالات تخصصی، فیلم های ویدئویی و کتاب های الکترونیکی تهیه شده اند. ( بیشتر از صدها فایل آموزشی ) و در هر ماه چندین فایل جدید به آن اضافه می گردد:

 

مقالات تخصصی : مطالب کاملا کاربردی بصورت نوشتاری هستند که از معتبرترین منابع روز جهان در حوزه تولید ، بازاریابی محتوا و تبلیغات دیجیتال تهیه شده اند. شما می توانید علاوه بر مطالعه آنلاین ، pdf مقالات را دانلود کنید.

کتاب های الکترونیکی : با توجه به نبود منابع ( کتاب ) ترجمه شده به زبان فارسی در بخش کتاب های الکترنیکی شما به کتاب یا خلاصه کتاب های برترین چهره های بازاریابی محتوای جهان دسترسی خواهید داشت.

فیلم های آموزشی : فیلم های آموزشی شامل دوره های متنوعی می باشد که درهر دوره بیش از ده ها ویدئو آموزشی وجود دارد.

 

 

شما می توانید از بخش آموزش ویژه در فهرست سایت و یا اینجا را کلیک کنید و فهرست کامل منابع آموزش ویژه را مشاهده کنید.

 

۱۶۵۰۰ تومان

زمان عضویت: ۱۰ روز

و یا

۴۷۰۰۰ تومان

زمان عضویت: ۳۰ روز

نوع دسترسی: نامحدود به تمامی فایل‌ها
نوع فایل‌ها: مقاله، کتاب الکترونیکی ،فیلم و PDF
تعداد فایل‌ها: بیش از ۱۰۰ فایل

عضویت ویژه

 

 


آیا با عضویت ویژه به فایل های قبلی هم دسترسی پیدا می کنم ؟

بله شما به تمامی فایل ها به مدت ۳۰ روز دسترسی نامحدود خواهید داشت و با پایان زمان عضویت دسترسی شما بصورت خودکار قطع خواهد شد.


آیا با یک بار عضویت می توان تمام فایل ها را دانلود کرد چرا باید ماه های بعد هم عضو ویژه شوم ؟

شما می توانید بلافاصله بعد از عضویت ویژه کلیه فایل های آموزشی را دانلود کنید و هیچ اجباری به عضویت مجدد ندارید. ما همواره در حال تولید منابع آموزشی هستیم و در طول ماه چندین فایل جدید به بخش اعضاء ویژه اضافه می کنیم . شما هر وقت صلاح دیدید می توانید مجددا عضو ویژه شوید و فایل های اضافه شده را دانلود کنید.


فایل های اعضاء ویژه برای چه کسانی مفید می باشد ؟

مخاطبان این فایل ها در ابتدا مدیران سایت ها و کسب وکارهای آنلاین ، کارآفرینان ، استارت آپ ها و کسب و کارهای کوچکی می باشند که می خواهند فعالیت خود را در فضای آنلاین شروع کنند . همچنین برای مدیران بازاریابی که می خواهند یک بار دیگر همه جوانب بازاریابی آنلاین خود را رصد کنند. و بیشتر از همه برای آنهایی که می خواهند بدانند که اصول بازاریابی محتوا را رعایت کرده اند و اگر نقصی هست برای برطرف کردن آن اقدام نمایند.

 

حتی اگر اولین بار است که نام بازاریابی محتوا را می شنوید می توانید با خیال راحت عضو ویژه شوید ما تمامی مطالب را از ابتدایی ترین موارد تا حرفه ای ترین تکنیک ها و استراتژی ها را بصورت مرحله به مرحله برای شما گردآوری کرده ایم .

 

 

همین حالا می خواهم عضو ویژه شوم و تمام فایل های آموزشی را دانلود کنم

 

 

۱۶۵۰۰ تومان

زمان عضویت: ۱۰ روز

و یا

۴۷۰۰۰ تومان

زمان عضویت: ۳۰ روز

نوع دسترسی: نامحدود به تمامی فایل‌ها
نوع فایل‌ها: مقاله، کتاب الکترونیکی ،فیلم و PDF
تعداد فایل‌ها: بیش از ۱۰۰ فایل

 

عضویت ویژه

 

 

BPMLogoeslogo

 

 

 

 

 

 

 

این فایل ها فقط برای استفاده شخصی شماست . تمامی محصولات حاوی وب به عنوان ناشر دیجیتال ( دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) دارای مجوز قانونی بوده و حق تالیف و مالکیت آن ها محفوظ می باشد. هرگونه انتشار و به اشتراک گذاری آن ها حتی با ذکر منبع ، طبق قوانین حق تالیف جرم محسوب می گردد.