با ما ارتباط برقرار کن

بازاریابی اینترنتی

چگونه از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنیم

Haviweb

منتشر شده

روی

چگونه از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنیم

چگونه از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنیم

چگونه از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنیم

 

 

اینستاگرام، محبوب‌ترین شبکه اشتراک­‌گذاری عکس است. شما می­‌توانید از فیلتر عکس و زیرنویس برای عکس‌­های خود استفاده کنید، دیگران به آن علاقه­‌مند شوند و لایک کنند و از این طریق مخاطب داشته باشید. شما می­‌توانید دوستان خود، افراد مشهور و دیگر افراد را دنبال کنید تا در به‌روزرسان اینستاگرام خود تصاویر آن‌ها را ببینید. اگر به گرفتن عکس­های جالب علاقه دارید یا می­‌خواهید مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید، راه­‌های زیادی برای شروع کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد.

 

جذب مخاطب/ دنبال­‌کننده

 

پایه­‌ای مبتنی بر دنبال­‌کننده بسازید. قبل از شروع فروش نیاز به بازار دارید، هر محصولی را لایک کنید. در اینستاگرام، بازار شما مخاطبان شما هستند. برای افزایش تعداد مخاطبان حساب خود زمان صرف کنید، مطالب جالب با عکس‌های منحصربه‌فرد و جذاب برای مخاطبان به اشتراک بگذارید. این راهنمایی را با جزئیات بیشتر برای به‌دست آوردن مخاطب دنبال کنید:

 

چگونه هزاران مخاطب در اینستاگرام جذب کنیم؟

 

از هشتگ برای جلب‌توجه بیشتر استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید هر عکسی که می­‌گیرید حداقل سه هشتگ داشته باشد تا بازدیدکننده جذب کند. هشتگ­‌ها باید مربوط به عکس باشند اما به اندازه کافی بسیط باشند که در جست‌وجوهای مختلف نمایش داده شوند. 

 

تولید کیفیت

 

در هنر خود استاد شوید. این حقیقت وجود دارد که افراد می­‌خواهند عکس­‌های «خوب» شما را بخرند. این یعنی چیزهای مختلف برای افراد مختلف، اما گرفتن عکس باکیفیت زمانی لازم است که بخواهید آن را بفروشید. 

 

از دوربین­‌های مختلف استفاده کنید. خود را به دوربین گوشی همراه خود محدود نکنید. اینستاگرام به شما اجازه بارگذاری عکس با دستگاه­‌های مختلف را می­‌دهد (تا زمانی که آن‌ها را به عکس تبدیل کنید)، در نتیجه روی دوربین خوب سرمایه­‌گذاری کنید. زمان زیادی نمی‌گذرد که تغییرات زیادی مشاهده خواهید کرد. 

 

همچنین بخوانید  چارچوب بازاریابی محتوا: فرآیند

 فروشگاه شما

 

فروشگاه آنلاین خود را تنظیم کنید.  شما نمی‌توانید عکس­ را مستقیما در اینستاگرام بفروشید در نتیجه باید راه دیگری برای فروش آن‌ها پیدا کنید. راه­‌های زیادی برای این کار وجود دارد.

 

  • سایت‌هایی مثل استوک فوتو و  گالری فروش عکس به شما اجازه فروش مستقیم عکس‌­ها را از طریق سایت می­‌دهد. آن‌ها با کسر مبلغ فروش، از چاپ و انتقال آن‌ها محافظت می­‌کنند.

 

  • شما می‌­توانید فروشگاه آنلاینی با استفاده از وب­‌سایت شخصی تنظیم کنید. شما به این شکل می­‌توانید پول بیشتری ذخیره کنید اما در صورت سفارش‌های بالا مسئولیت خواهید داشت مخصوصا که چاپ و انتقال عکس­‌ها با خود شما باشد.

 

 

هر تصویر را به صفحه فروش آن لینک کنید. با توجه به روشی که برای تنظیم صفحه اولیه فروش خود استفاده می­‌کنید، هر تصویر در اینستاگرام برای فروش باید لینکی به صورت زیرنویس آن به صفحه فروش داشته باشد. با استفاده از Bit.ly یا TinyURL  آدرس را به شکلی کوتاه کنید که کل زیرنویس را شامل نشود.

 

بازاریابی محصولات

 

چگونه از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنیم

 

مخاطبان بسیاری به دست آورید. اگر می­‌خواهید شرکتی را مجاب کنید تا با روش شما در فروش خود تاثیرگذار باشد باید افزایش مخاطبان خود را نشان دهید. شرکت­‌ها می­‌خواهند تاثیر شما را بر تعداد افراد زیاد ببینند. 

 

با شرکت‌­ها تماس بگیرید. توضیح دهید که چگونه حساب اینستاگرام می­‌تواند در آگاهی از برند آن‌ها تاثیرگذار باشد. به آن‌ها جزئیات اعداد مخاطبان خود و چگونگی به‌روزرسانی اینستاگرام خود را نشان دهید. برخی تصاویر افراد را نشان دهید تا بدانند شما از نحوه عکاسی واضح، هنری باخبرید که در نتیجه می‌­تواند بر محصولات آن‌ها تاثیر مثبتی بگذارید.

 

قرارداد ببندید. جزئیات قرارداد را مانند تعداد عکس­‌هایی که انتظار دارند و مزایای افزایش مخاطب مشخص کنید. یک قرارداد از شما در مقابل خسارات احتمالی آن شرکت محافظت می­‌کند.

 

همچنین بخوانید  بازاریابی محتوا، گرایش وبلاگ‌نویسی (Content Marketing: Blogs)+ویدئو

از خدمت یا محصول موردنظر عکس باکیفیت بگیرید. زمانی که به بازاریابی محصولی می‌­پردازید، می­‌خواهید مطمئن شوید که هرگز عکس بد یا متوسطی از محصول بارگذاری نمی­‌کنید. در حال حاضر شما سفیر این محصول هستید و کار شما بر توانایی عقد قراردادهای آینده موثر خواهد بود.

 

شما  باید کماکان افراد علاقه­‌مند به عکس­‌های خود را به مخاطبان اضافه کنید. این به مخاطبان شما کمک می­‌کند با عکس‌ها در ارتباط باشند و از تبلیغات بیش ­از حد دور باشند.

 

تبدیل مخاطب به مشتری

 

مخاطبان خود را به وبلاگ هدایت کنید. حساب کاربری اینستاگرام شما باید همیشه لینکی به وب‌سایت یا وبلاگ شرکت یا شخصی داشته باشد. زمانی که مخاطب با مشاهده‌کننده تصادفی به دست می­‌آورید، ترافیک سایت شما بالا می­‌رود.

 

مهارت­‌های خود را برجسته کنید. شما می‌­توانید از اینستاگرام به‌عنوان بستری برای معرفی توانایی­‌ها و استعدادهای خود از جمله توسعه وب، مد، عکاسی و دیگر زمینه‌ها استفاده کنید. اینستاگرام خود را با آخرین کارها و پروژه‌های اخیر به‌روزرسانی کنید. از هشتگ برای جذب مشتریان در عکس­‌های خود استفاده کنید.

 

از محصولات خود عکس بگیرید. اگر کسب­‌وکاری راه‌اندازی می­‌کنید که ظاهر خوبی دارد (هر چیزی از موتورسیکلت تا شیرینی‌پزی)، اینستاگرام راه خوبی برای تبلیغ آن کالا به افراد جدید است. از جدیدترین محصولات عکس بگیرید و از هشتگ برای جذب مخاطب استفاده کنید. برخی نمونه هشتگ‌ها شامل اسم شرکت، نام محصول، شعار و کاربرد می­‌شود.

 

  • اطمینان حاصل کنید که به صفحه فروشگاه محصول در نظرات لینک ساخته­‌اید. (در صورت کاربردی بودن)

 

  • همیشه تصاویر خوبی از محصولات ارائه شده ثبت کنید. از دوربین­‌های کم­‌کیفیت استفاده نکنید.
آگهی بازاريابي محتوا