با ما ارتباط برقرار کن

بازاریابی محتوا در زیر گذر چهارراه ولیعصر

علی رضا نوابی

منتشر شده

روی

بازاریابی محتوا در زیر گذر چهارراه ولیعصر

بعد از ماه ها امروز فرصتی شد تا به دیدار یکی از دوستان قدیمی بروم. در حال گپ و گفت و پیاده روی به زیرگذر چهارراه ولیعصر رسیدیم . زیر گذر مثل همیشه شلوغ و پر رفت آمد بود. گرم گفتگو بودم که پسر جوانی روی شانه ام زد و چند لحظه وقت خواست.

بعد از عذرخواهی گفت ؛ ناخواسته شنیدم در مورد بازاریابی محتوا و تولید محتوا صحبت می کنید!

 

 

من هم  که انگار همزبانی در کشور غریب پیدا کردم سر ذوق آمدم و مشتاق شنیدن حرف هایش شدم.

خودش را کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی معرفی کرد و از شرکت شان که در حوزه کودهای گیاهی فعالیت می‌کرد و علاقه اش به شیوه بازاریابی محتوا برایم گفت. 

به دنبال منابع و کلاس های تخصصی بازاریابی محتوا می گشت . مخصوصا جایی که بتواند برای شرکت شان محتوای حرفه ای تولید کند. 

 

مختصر توضیحی در خصوص فعالیت مجموعه حاوی وب برایش دادم و اینکه می تواند مقالات آموزشی در حوزه بازاریابی محتوا را در سایت ما دنبال کند و برای اطلاع از کارگاه های آموزشی و استفاده از آموزش های کوتاه ، کانال تلگرام حاوی وب را هم معرفی کردم.

 

این ارتباط کوتاه و تصادفی ، به قدری برایم هیجان انگیز و شادی آور بود که تا منزل پیاده رفتم . خوشحال بودم و در ذهنم روزهایی را مرور می کردم که کمتر کسی به محتوا و تأثیر شگفت آور آن ایمان داشت . تا همین دو سال پیش که سایت حاوی وب را راه اندازی کردیم بیشترین کامنت و ایمیلی که برای ما ارسال می شد این بود که اصلا محتوا چیه؟ تولید محتوا یعنی تبلیغات؟ بازاریابی محتوا الکی مد شده یا واقعا به درد می خوره؟

 

 

اما این روزها تقریبا همه جا صحبت از محتوا و بازاریابی محتوا ست.  و تیم حاوی وب با انرژی تر از قبل به کار خودش که آموزش استراتژی ها ، تکنیک ها و تاکتیک های بازاریابی محتواست فعالیت می کند.

بازاریابی محتوا

ماحصل دو سال فعالیت تیم حاوی وب ، بیش از ۲۰۰ مقاله آموزشی در زمینه بازاریابی محتوا و تولید محتوا ست که همچنان در حال گسترش می باشد. دو کتاب  تخصصی در این حوزه ترجمه و تولید شده ( زیر چاپ می باشد ) و این روزها به بازار عرضه می شود. در حال تولید ده ها ساعت ویدئو آموزشی توسط متخصصان این حوزه هستیم که بزودی برای علاقه مندان ارائه می کنیم.

و هنوز در ابتدای این راهیم تا محتوای مناسب با فرهنگ و زبان مردمان ایران زمین تولید و به شما عزیزان تقدیم کنیم

 

 

علی رضا نوابی مدیر تولید محتوای "حاوب وب" . او کارشناس تولید و بازاریابی محتوا است و متخصص مارکتینگ شبکه های اجتماعی می باشد. تا کنون چندین کسب وکار اینترنتی موفق راه اندازی کرده است و مدیر چندین شبکه اجتماعی با بیش از چند ده هزار مخاطب می باشد.در حال حاضر تجربیاتش را از طریق کارگاه و کلاس های آموزشی در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =