عضویت ورود

دوره وبلاگ‌نویسی برای کسب‌و‌کار خود (Blogging for Your Business)+ ویدئویی - حاوی وب

ok

دوره وبلاگ‌نویسی برای کسب‌و‌کار خود (Blogging for Your Business)+ ویدئویی

دوره وبلاگ‌نویسی برای کسب‌و‌کار خود (Blogging for Your Business)+ ویدئویی

 

هدف از برگزاری این دوره کمک به شما برای آمادگی، برنامه‌ریزی و پیش بردن یک استراتژی در راستای ایجاد وبلاگی است که قرار است مروج و حامی کسب‌و‌کار شما باشد. وبلاگ‌نویسی می‌تواند ابزاری مفید در استراتژی بازاریابی به‌شمار آید و چنانچه درست صورت گیرد، می‌‌تواند به منزله ملاقات گاهی بین کسب‌و‌کار و مشتریان آن در نظر گرفته شود. در طول این دوره، ما از طریق پنج مرحله به شما کمک خواهیم کرد تا مقدمات کار را بچینید و دست آخر از ایده وبلاگ تجاری به واقعیت عینی و کاربردی آن برسید. چنانچه در حال حاضر وبلاگ دارید نیز می‌توانید طی این دوره آن را بازبینی کرده و موثرترش کنید.

 

در قدم نخست، نگاهی می‌اندازیم به نحوه تعیین اهداف و انتظارات و ساخت تام لاین برای برآوردن این اهداف. در ادامه راجع‌به بحث استراتژی، هم برای تولید محتوا و هم بازاریابی و نحوه سنجش میزان موفقیت را خواهیم داشت. سپس نگاهی به گزینه‌های خود در حوزه فناوری خواهیم داشت تا بفهمیم کدام‌یک می‌توانند برای وبلاگ ما موثر و کاربردی باشند. بعد عیمقاً وارد بحث تولید محتوا شده و نگاهی می‌کنیم به نحوه مدیریت یک وبلاگ و تولید محتوای باکیفیت به واسطه اعمال نفوذ کارشناسان زبده در شرکت. در نهایت می‌رویم سراغ یک‌دست‌سازی هویت شرکت موجود و برنامه‌ریزی برای انتشار وبلاگ.

 

داشتن یک وبلاگ تجاری، می‌تواند عامل قدرتمندی به پکیج بازاریابی آنلاین شما اضافه  کند. به واسطه هدف‌گذاری‌ها و یک استراتژی مشخص و واضح، تولید محتوای باکیفیت و استفاده از تکنولوژی‌های در دسترس، یک وبلاگ تجاری می‌تواند نماینده کسب‌و‌کار شما در فضای مجازی باشد. بسیار خوشحال هستم که قرار است شما را در مسیر رسیدن به یک وبلاگ موفق تجاری راهنمایی کنم. پیش به سوی وبلاگ‌نویسی برای کسب‌و‌کار.

Marten Rand-Hendriksen

 

موضوعات

 

 • چرا برای کسب‌و‌کار وبلاگ بزنیم؟

 

 • اهداف وبلاگ خود را تعیین کنید

 

 • برای تعیین دامنه وبلاگ خود تصمیم بگیرید

 

 • انتخاب یک پلت‌فرم

 

 • تولید یک استراتژی محتوا

 

 • طراحی وبلاگ

 

 • زمان‌بندی پست‌ها

 

 • ترویج و تبلیغ پست‌ها از طریق فیس‌بوک، توییتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی

 

 

وبلاگ‌نویسی برای کسب‌و‌کار خود (Blogging for Your Business)

 

شما را با روند برنامه‌ریزی برای وبلاگ زدن به‌عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی کسب‌و‌کارتان آشنا می‌کند. Morten Rand-Hendriksen در مقام مولف، با ارائه رویکردی ساختارمند روند برنامه‌ریزی را به مراحل مجزایی تقسیم می‌کند که وظایف و تصمیم‌گیری‌های خاص خود را شامل می‌شود. طی گذراندن این دوره، شما نکات کلیدی مربوط به تصمیم‌گیری، برترین اقدامات و مشاوره‌های کارشناسی را دریافت می‌کنید که همه این عوامل دست‌به‌دست هم به ارتقای کسب‌و‌کار شما و حضور آنلاین آن یاری می‌رساند. دوره مذکور همچنین نحوه هدف‌گذاری، اعطای مسئولیت‌ها، یافتن محتوای جایگزین، جذب عوامل جدید و تصمیم‌گیری در حوزه فناوری را را به شما آموزش می‌دهد.

 

 • ۲۷ جلسه آموزشی کامل تصویری
 • زمان دوره: ۱ ساعت و ۲۷ دقیقه

 

درس اول: چرا برای کسب‌و‌کار وبلاگ بزنیم؟

 

 

 

درس دوم: اهداف وبلاگ خود را تعیین کنید

 

 

درس سوم: چرا برای کسب‌و‌کار وبلاگ بزنیم؟

 

 

 

درس چهارم: اهداف وبلاگ خود را تعیین کنید.

 

 

 


 برای دیدن ادامه ویدئوها کلیک کنید


 

 

 

حاوی وب

حاوی وب

شرکت داده‌گستر مهر کوثر (حاوی وب) دارای مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، می‌کوشد با تولید محتوای فارسی از معتبرترین منابع روز جهان در حوزه بازاریابی و تبلیغات دیجیتال به ارتقای سطح دانش و مهارت علاقه‌مندان یاری رساند.
شبکه های اجتماعی نویسنده:
https://www.instagram.com/haviweb/
حاوی وب
رزرو آگهی محل کد تبلیغاتی دسته بندی نشده و ویدئو
 • بازاریابی محتوا، گرایش وبلاگ‌نویسی بازاریابی محتوا، گرایش وبلاگ‌نویسی (Content Marketing: Blogs)+ویدئو چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
 • ۶ تعریف موثر از بازاریابی محتوا ۶ تعریف موثر از بازاریابی محتوا پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵
 • چرا به یک بیانیه شرکتی محتوا نیاز دارید؟ چرا به یک بیانیه شرکتی محتوا نیاز دارید؟ پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵
 • نظر مساعد مدیران را نسبت به بازاریابی محتوا جلب کنید: روند سه امتیازی نظر مساعد مدیران را نسبت به بازاریابی محتوا جلب کنید: روند سه امتیازی پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵
 • ۷ آموزه ی داستان سرایی برند که می توان از ران هاوارد آموخت ۷ آموزه ی داستان سرایی برند که می توان از ران هاوارد آموخت یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵
 • طرح کلی بازاریابی محتوا طرح کلی بازاریابی محتوا پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵
هنوز دیدگاهی ثبت نشده

*

code